fotka redaktora AplikaceČlánkyNovinkyStarší článek

ZAJÍMAVÉ APLIKACE K MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI IIHF 2016

Jan Valtr1.5.2016 - 11:55 AplikaceČlánkyNovinkyStarší článek

Letošní mistrovství světa v ledním hokeji se již nezadržitelně blíží a jelikož se bude odehrávat v od naších hranic vzdálém Rusku, jistě vás budou zajímat aplikace, které vám celý šampionát co nejvíce přiblíží. Celé mistrovství můžete pohodlně sledovat v práci, ve škole nebo kdekoli jinde pomocí aplikace ČT Sport. Ta nabízí nejen články o aktuálním dění, ale také živé přenosy všech zápasů.

ct

Podrobné informace jsou pak přehledně a líbívě zpracovány v oficiální aplikaci 2016 IIHF. V té najdete aktuální výsledky, které si můžete také nechat zasílat v podobě notifikací a tak nikdy nepřijdete o změnu skóre v zápasu svého oblíbeného týmu. Aplikace v sobě ukrývá i různé statistiky jako přehled akcí, střel, soupisky všech týmů a podobně. Aplikace je dostupná i v češtině.

ms hokej

Velice podobná je i aplikace 2016 Ice Hockey WCH, která ovšem nabízí méně statistik a naopak více novinek z dění světového šampionátu. Pro přehled o výsledcích jistě můžete využít i oblíbenou aplikaci LiveSport – sportovní výsledky.

ms hokej1

Mezi jednotlivými zápasy se jistě nebudete nudit, pokud si zakoupíte hru NHL 2K. Jedná se o vůbec nejlepší hru s hokejovou tematikou, jakou si lze na smartphone pořídit a nabízí líbivou grafiku a jednoduché intuitivní ovládání

ms hokej2

. Spousta zajímavých informací a fotografií se často objeví i na instagramovém účtu České hokejové reprezentace, kterou najdete pod přezdívkou #NARODNITYM. Nezbývá, než vám popřát ať si letošní světový šampionát užijete ať už přímo v Moskvě či Petrohradě, u televize nebo s pomocí některé z aplikací zmíněných v tomto článku.

Aplikace, které jsme doporučovali k loňskému MS 2015 v Praze a Ostravě si můžete připomenout zde.

Tagy Aplikace Hokej Hry