fotka redaktora HryNovinky

Vývojář Flappy Bird přichází s novou návykovou ninja hrou

Lukáš Hirt29.1.2017 - 13:30 HryNovinky

Občas se objeví nějaké dílo, které má tak obrovský úspěch, že snad každý zná jeho jméno. V tomto případě hovoříme o hře Flappy Bird, jenž vytvořil vývojář Dong Nguyen. I když se snažil dál, stejného úspěchu se mu již dosáhnout nepodařilo. I přes to se však nevzdává a dál publikuje své hry ve službě Google Play a nyní se opět připomíná se svým novým titulem Ninja Spinki Challenges.

Stejně jako tomu bylo u Flappy Bird, tak i tentokrát se jedná o hru s jednoduchou grafikou a napínavým gameplayem, jenž vám nedá pokoj a bude vás neustále nutit se zlepšovat. Ze začátku obdržíte pár jednoduchých úkolů, které budete muset splnit, abyste si odemkli nekonečný režim.

Ninja Spinki Challenges obsahuje pět levelů, přičemž každý z nich si na vás chystá šest úkolů. Obtížnost se s každou dokončenou úrovní samozřejmě posouvá výš a výš a vy se tak dost možná při posledních levelech dosti zapotíte. I přes jednoduché ovládání vám hra nejspíše zlepší váš postřeh a rychlou reakci. Hru si můžete stáhnout z Google Play zdarma s možností opakování úrovní po shlédnutí reklamního videa.

Zdroj

Tagy Android Aplikace Google Play Hry