fotka redaktora Novinky

LG G6 uniká na nových snímcích: budou dvě verze se skleněnými a kovovými zády?

Michael Krahulec4.2.2017 - 4:00 Novinky

Před pár dny jsme vám přinesly snímky koncepčního kusu LG G6, které prozradily mnoho detailů a naznačily, že záda budou z ušlechtilého materiálu, jak se dříve spekulovalo. Nyní se na veřejnost dostala fotografie od Business Insider, na které je s největší pravděpodobností LG G6 ve finální verzi, která zamíří do prodeje. Jenže vše je zcela jinak, než se předpokládalo.

Hned na první pohled je jasné, že záda telefonu jsou skleněná. Možná se na nich nachází ochranná fólie nebo tvrzené sklo, s jistotou je ale materiál zad ze skla. Nechybí již známý duální fotoaparát z LG V20 či modelu G5 (recenze), pod kterým se nachází čtečka otisků prstů. Fotoaparát by měl mít podobnou funkci jako v případě iPhonu 7 Plus (recenze), tudíž že bude moci díky širokoúhlé druhé kameře v režimu na výšku pořizovat zajímavé fotografie s nadměrně rozostřeným pozadím. V dolní části se pak nachází logo G6.

Aby toho nebylo málo, o pár hodin později se na veřejnost dostaly snímky, které pocházejí od vcelku důvěryhodného zdroje a prozrazují, že LG G6 bude mít záda z leštěného hliníku. Jsou tedy dvě možnosti: buď přijde LG G6 se skleněnými nebo hliníkovými zády a tudíž unibody konstrukcí (pozn. red.: přikláníme se ke sklu) a nebo bude LG nabízet svůj vlajkový model ve dvou provedeních, což se nám zdá nepříliš pravděpodobné.

 

Ať je to jak chce, LG G6 s největší pravděpodobností dorazí ve více verzích dle úhlopříčky displeje a hardwarové výbavě. Na fotografii je zachyceno zřejmě klasické LG G6, v budoucnu bychom se mohli dočkat LG G6 lite, které by mohlo ale nést označení LG G6 SE.  Pro shrnutí – LG G6 bude představeno za necelý měsíc na MWC v Barceloně a nabídne 5,7″ QHD displej s poměrem stran 18:9, chipset Snapdragon 821 nebo certifikaci IP-68. Více si o připravované novince můžete přečíst zde.

 

Zdroj: 1, 2 

 

Tagy Android LG Spekulace