fotka redaktora HryNovinkyStarší článek

GTA LIBERTY CITY SE VRACÍ: TENTOKRÁT MÍŘÍ NA IPHONY A IPADY, ANDROID ZAŘÍZENÍ SE DOČKAJÍ BRZY

Redakce21.12.2015 - 13:00 HryNovinkyStarší článek

Vývojářská společnost Rockstar vypustila do světa GTA Liberty City Stories na iPhone a iPad za 6,99 dolaru (170 Kč). Renovovaná verze velmi populární PC a konzolové hry bude do jisté míry stejná jako původní verze, která vyšla poprvé na Sony PSP v roce 2005. Přibudou však nové funkce jako dotykové ovládání, podpora gamepadu, vylepšené vizuální efekty, ukládání na iCloud a rovněž i to, co Rockstar popisuje jako „kratší, zmodernizované mise“, navržené s ohledem na mobilní zařízení. Novinkou bude i možnost poslechu vlastní hudby z telefonu během hraní.

Liberty City Stories v podstatě vychází z GTA III, které se odehrává na stejném smyšleném místě, vzatém z New Yorku. Je tu však nový příběh a herní prvky z novějších epizod, jako například převlékání postavy či jízda na motocyklu. Liberty City Stories tedy následuje ostatní mobilní verze GTA . Nejnovější titul bude k dispozici prozatím na iOS, vývojáři však potvrdili, že verze pro Android vyjde rovněž brzy.

Co se týče herních konzolí, tento týden Rockstar vydal velký upgrade pro GTA Online, který přidává nové funkce, jako zločinecké organizace, nákup nových domů či luxusních jachet. Rockstar také nedávno předělal hlavní trilogii GTA z PS2, aby byla k dispozici pro PlayStation 4.

 

 

Zdroj

Tagy Aplikace Apple Hry iOS iPad iPhone