Novinky

Design zadní strany OnePlus 5 oficiálně odhalen, inspiroval se Apple iPhonem?

Jan Valtr9.6.2017 - 9:45 Novinky

O OnePlus 5 jsme toho již napsali mnoho, na první oficiální odhalení designu jsme si však museli počkat až do dnešního dne. Z pozvánky na tiskovou konferenci, která se bude konat 20. června, můžeme vyčíst design celé zadní strany včetně fotoaparátu.

Nyní je tak oficiálně potvrzeno, že OnePlus 5 bude disponovat horizontálně položeným duálním fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou napravo od fotoaparátu. Plastové předěly pro příjem signálu se nachází nad kamerou po celé šířce zařízení. Ze snímku je patrné i výrazné zahnutí hrany telefonu, které by mohlo znamenat příchod bezrámečkového displeje. Fotografie odhaluje i zapínací tlačítko na pravé hraně, které je doplněno šuplíčkem na microSD nebo SIM kartu. Telefon je vyveden v černé barvě, která by tak konečně nemusela být jen exkluzivitou, jako tomu bylo u OnePlus 3T, ale standardní barvou.

Kromě obrázku zveřejnil výrobce i video porovnávající mikrofony OnePlus 3T a chystaného OnePlus 5. K tomu, abyste slyšeli opravdu výrazný rozdíl, nemusíte být ani audiofilové.

Zdroj

Tagy OnePlus Spekulace Video