fotka redaktora HryNovinkyStarší článek

COUNTER STRIKE SI MŮŽETE ZAHRÁT I NA CHYTRÝCH HODINKÁCH: MINECRAFT JE K DISPOZICI VE VR

Michael Krahulec28.4.2016 - 17:30 HryNovinkyStarší článek

V dnešní době můžete v obchodech s aplikacemi sehnat na různé platformy několik stovek známých her, pokud však nemáte na mysli nositelnou elektroniku. Ale i na ni se najdou výjimky, mnohdy i nečekané. Před týdnem byl pro Android uvolněn Counter-Strike (není nutné představovat). To už byla sama o sobě revoluce, která však od mnohých fanoušků této hry získala velké množství kritiky, jelikož na rozdíl od stolních počítačů se na mobilu hrají střílečky poměrně špatně. Takže by nikdo nečekal, že se ještě dočkáme verze pro chytré hodinky se systémem Android Wear.

Youtuber Dave Bannet zveřejnil video, kde na LG G Watch „paří“ právě Counter-Strike, který portoval do Android Wear z klasické mobilní verze Androidu. A jak je patrné, hrát takovou hru na 1,5 palcovém displeji je více než nemožné, jelikož si dvěma prsty, kterými hru ovládáte, zcela displej zakryjete. A poté si zkuste dát třeba tolik oblíbený headshot :)

Hru ze zcela jiného soudku připravil Microsoft pro brýle virtuální reality. Již několik týdnů se spekulovalo, že Microsoft plánuje vydat Minecraft na brýle Gear VR od Samsungu (recenze). A nemuseli jsme čekat dlouho a Minecraftu jsme se po brýlích Oculus Rift dočkali i pro Samsung Galaxy S7 (recenze) a brýle Gear VR. Za hru zaplatíte 170 korun a nutno podotknout, že oproti Counter-Striku pro Android Wear se investice opravdu vyplatí. Přeci jen dostat se „reálně“ do kostičkovaného světa může být pořádná zábava!

 

 

Zdroj

Tagy Android Android Wear Aplikace Chytré hodinky Gear Hry LG Samsung Technologie Video Virtuální realita Wearables